0 bodů
162 zobrazení
v kategorii Ostatní

Zjistil jsem že jsem nevrátil knihu kterou jsem si půjčil před 2 lety. Hrozí mi za to třeba i vězení?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud ´zodpovědný´ knihovník vyhodnotil situaci jako krádež a jde o dostatečně cennou knihu, hrozí ti i nepodmíněný trest.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Teoreticky by to bylo možné, ale prakticky to nehrozí. Knihu vrať co nejdříve. Pokuta, pokud vůbec bude udělena bude v desetikorunách. Každá knihovna to řeší trochu jinak. Teoreticky můžeš knihu zaslat knihovně i poštou, bez udání adresy odesílatele, ale neni to příliš solidní jednání



Související témata

0 bodů
1 reakce 456 zobrazení
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
1 reakce 176 zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
3.3.2019 v kategorii Ostatní Jan Havelka
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 362 zobrazení
11.5.2018 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 890 zobrazení
...