0 bodů
402 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Mám u ucha bulku. Na kožním mi jí prej odstraní za 70 Kč tekutým dusíkem. Myslíte že to bude bolet? Nevím jestli tam mám jít.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Určitě jděte! Nikdy nevíte, co novotvar bude vyvádět v budoucnosi a v co se zvrhne. Nevím, jestli to bude bolet, ale vím, že to trvá několik vteřit a těch pár vteřin vydržíte a přežijete. Určitě jo!



0 bodů

Aha, takže to je až takto rychlé. Myslel jsem že to bude nějak tím vypalovat nebo tak, třeba několik minut.

0 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Byla jsem kdysi na odstranění bradavic. Nebolí to.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 333 zobrazení
16.1.2016 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 588 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 496 zobrazení
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 347 zobrazení
7.7.2015 v kategorii Zdraví, krása Lacík
0 bodů
3 odpovědí 923 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
1.8.2014 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
4 odpovědí 3.4k zobrazení
...