0 bodů
501 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Existuje na internetu spousta zaručených důvodů jak vydělat na ruletě. Sázíte například jeden dolar na černou a když padne červená tak příští hru vsadíte 2 dolary a máte vyhráno. Pokavaď by náhodou zase padnula opačná barva tak vsadíte další hru 4 dolary. Tímto způsobem se prý nedá prohrát. Co vy na to?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
suzymon Registrovaný (158 bodů)

Bože můj, bodejť by tyto organizace nevydělávaly miliony. Jak snadně se nechá člověk nachytat. EXISTUJE SPOUSTA ZARUČENÝCH DŮVODŮ, JAK VYDĚLAT NA RULETĚ. Tak jednoduché to je! Já se jenom divím, že je tady takové množství lidí stíhaných exekutory, když je tak jednoduché vydělat peníze v ruletě....0 bodů

Dobrý den. Je to blbost. Jednou nebo dvakrát Vám to může vyjít, potom to ale přestane fungovat. Kasína online nají na rozpoznávání této metody programy a zjistí že takto sázíte. Navíc aby tomuto zamezili tak snižují maximální sázku na barvu. Takže když padne například 5x černá a vy budete sázet pořát na červenou tak Vás to zrujnuje, protože už nepůjde vsadit 2x tolik. Víte proč tolik lidí nabízí tento postup? Dneska je drsná doba a nikdo Vám nebude zdarma poskytovat návod jak vydělat. Všimněte si že u "suprového" článku jak bez práce vydělat na ruletě je i odkaz na internetové kasíno. Za každou registraci totiž kasíno vyplatí podíl z peněz co prohrajete právě majiteli stránky přes kterou jste se registrovali. Tímto se vydělat nedá.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nesmysl. Z čeho by provozovatelé potom žili a tvořili svůj zisk ?Související témata

0 bodů
8 odpovědí 632 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 542 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 803 zobrazení
+3 bodů
1 reakce 237 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 375 zobrazení
12.9.2014 v kategorii Právo a zákony ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
+2 bodů
3 odpovědí 306 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 290 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 255 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 843 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
...