0 bodů
349 zobrazení
v kategorii Ostatní

Zajímalo by mi jak funguje že za tou moderátorku se to hejbe. To má za sebou tak velký monitor ? Nebo jak to funguje?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů

Dobrý den, moderátorka má za sebou zelené plátno které se pak zobrazuje jako to počasí. V podstatě se to na to plátno jakoby vysílá. Metoda se jmenuje Green Screen. Kdyby si vzala moderátorka na sebe něco zeleného, tak bude průsvitná.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 732 zobrazení
12.9.2014 v kategorii Právo a zákony ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 825 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 668 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 421 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 647 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 806 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 925 zobrazení
...