0 bodů
154 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Koupili by jste si PC třeba na aukru? Nebo raději z krámu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Raději z krámu.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 377 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 209 zobrazení
8.9.2015 v kategorii Počítače, internet Eliška45
0 bodů
3 odpovědí 258 zobrazení
29.11.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
0 bodů
1 reakce 196 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Počítače, internet Lucie Lukášová
0 bodů
2 odpovědí 268 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 393 zobrazení
...