0 bodů
308 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Vaří se jako ta bílá?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nemusíš ji předem namáčet (ale škodu tím taky neuděláš).
:o
Jinak se vaří stejně, jako kterákoli jiná čočka.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 588 zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
1 reakce 568 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
30.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Zbyšek
0 bodů
3 odpovědí 672 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 3.2k zobrazení
+1 bodů
1 reakce 812 zobrazení
22.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 1.8k zobrazení
9.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
...