Chystám se poprvé vařit čočkovou polévku podle babiččina receptu, ale nikde nemám napsané, jestli mám čočku předem namočit do vody jako fazole. Je to nutné, nebo se dá vařit rovnou?
ano i ne,já osobně ne,ale stará jo,tak si vyber...
aj u nás to je tak :D . (smoking) . ja ešte pridávam jedlú sódu.
CZPoradna.cz