+1 bodů
809 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)

Chystám se poprvé vařit čočkovou polévku podle babiččina receptu, ale nikde nemám napsané, jestli mám čočku předem namočit do vody jako fazole. Je to nutné, nebo se dá vařit rovnou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

ano i ne,já osobně ne,ale stará jo,tak si vyber...

arygnoc Registrovaný (913 bodů)

aj u nás to je tak :D
.
(smoking)
.
ja ešte pridávam jedlú sódu.

image




Související témata

0 bodů
1 reakce 210 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 713 zobrazení
0 bodů
1 reakce 258 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Strolený Petr
0 bodů
1 reakce 241 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Michal Marval
0 bodů
4 odpovědí 416 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 283 zobrazení
...