0 bodů
410 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Trpím velkou plynatostí. Jde s tím něco dělat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Třeba úpravou stravy. Tyto potíže však mohou být i předzvěstí vážných zdravotních problému. Doporučuji navštívit lékaře.
http://nadymani-plynatost.cz/



0 bodů

Kdo prdí zdraví si tvrdí !

0 bodů

Uprav si jidejnicek,nejez potraviny co nadymaji. Kup si Hematit kamen a nos jej ,ten upravuje i cinnost strev.Podporuje tvorbu cervenych krvinek a uvidis jak ti bude dobre.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 453 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Hanča Bredlová
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 262 zobrazení
0 bodů
1 reakce 241 zobrazení
0 bodů
1 reakce 572 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Zdraví, krása ADAM
0 bodů
3 odpovědí 437 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 765 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 505 zobrazení
0 bodů
1 reakce 683 zobrazení
...