0 bodů
2.8k zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Myslíte že je čas zasadit brambory?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Nyní je hodně chladno, tak ne. Jakmile se oteplí a půda se prohřeje do hloubky, tak můžete sázet. Já nechávám brambory mírně naklíčit a teprve poté sadím. Dávám pod ně proleželý koňský hnůj, nebo granulovaný. Brázdy dělám hned, ušetřím si práci. Stačí potom pouze ručně trhat plevel. V případě pozdních mrazíků lze vzešlé brambory přikrýt netkanou bílou folií, ale můžete je zakrýt i ihned po výsadbě, bude jim tepleji.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Většinou sázím začátkem května. cca 10,5

0 bodů
taky jsem se zeptal a vidím *****


Související témata

0 bodů
1 reakce 462 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 701 zobrazení
0 bodů
1 reakce 993 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
30.1.2016 v kategorii Rostliny, zahrada Jelínková Zdena
0 bodů
2 odpovědí 717 zobrazení
29.1.2016 v kategorii Rostliny, zahrada Pavlák Petr
0 bodů
2 odpovědí 686 zobrazení
31.12.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Valentýna. Praha
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
...