Naše miminko skoro pokaždé po jídle pláče a docela mě to znervózňuje. Je to normální, nebo to může znamenat, že je nemocné?
Nemusí bý nemocné. Třeba se mu jen něco nelíbí. Takhle na dálku ti asi nokdo přesně neporadí. Osobně bych navštívil dětského lékaře.
Zřejmě mu nechutnalo a nebo má stále hlad a nebo je trápí nadýmání... :o Pokud to trvá déle, nezbude než s ním zajít k lékaři.
miminko si potřebuje po jídle říhnout, či odkrknout. Ten vzduch ho tlačí a musí ven. Je třeba počkat a podržet miminko ve svislé poloze, ne v leže, až si i 3x odkrkne.
CZPoradna.cz