0 bodů
872 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Naše miminko skoro pokaždé po jídle pláče a docela mě to znervózňuje. Je to normální, nebo to může znamenat, že je nemocné?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nemusí bý nemocné. Třeba se mu jen něco nelíbí. Takhle na dálku ti asi nokdo přesně neporadí. Osobně bych navštívil dětského lékaře.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Zřejmě mu nechutnalo a nebo má stále hlad a nebo je trápí nadýmání...
:o
Pokud to trvá déle, nezbude než s ním zajít k lékaři.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

miminko si potřebuje po jídle říhnout, či odkrknout. Ten vzduch ho tlačí a musí ven. Je třeba počkat a podržet miminko ve svislé poloze, ne v leže, až si i 3x odkrkne.



Související témata

0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 472 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 802 zobrazení
0 bodů
1 reakce 517 zobrazení
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
28.8.2016 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
3 odpovědí 417 zobrazení
17.2.2016 v kategorii Zdraví, krása Lucie
0 bodů
2 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 350 zobrazení
19.7.2015 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
21.4.2015 v kategorii Zdraví, krása Shady Pony
...