0 bodů
242 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Je lepší se učit chodit do malých prostor? Nebo jak se to odnaučit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Postupnýmnavykáním na malé prostory můžeš klaustrofibii (a její příznaky) zmírnit.
Ale opatrně - ať ti přitom ´nešlehne´...
:o

Luky Registrovaný (66 bodů)

Souhlasím





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 290 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 17 hodinami v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
0 bodů
1 reakce 540 zobrazení
23.2.2017 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
1 reakce 404 zobrazení
22.2.2017 v kategorii Zdraví, krása Gabriel Kaizr
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
1 reakce 263 zobrazení
...