0 bodů
249 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

To se dává na gril syrová nebo se napřed předvaří ve vodě?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Pokud je dobře zralá,tak nepotřebuje předvařit.My to opíkali nad ohněm u táboráku,pak to pomazali pravým sádlem a posolili-je to lepší než vařená.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 247 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 5.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 563 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 373 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 481 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 366 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 686 zobrazení
...