0 bodů
372 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Kam si mužu jít stěžovat na otce ktery mi nechce davat penize a nechce mi ani koupit zdravotní boty a další potřebné věci. Jsem Matka o třech dětí a Manžel mi nechce nic platit. Nevím si rady kam už si mám jit stěžovat.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+3 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Muž má zákonnou vyživovací povinnost k manželce i dětem. Obraťte se na sociálku a tam jim o svém problému povyprávějte, jistě vám poradí!



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Toto může posoudit jedině soud

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Nechce nebo nemůže? Žijete ve společné domácnosti nebo ne? Dala jste málo informací.



Související témata

0 bodů
1 reakce 469 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
1 reakce 450 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 519 zobrazení
4.8.2015 v kategorii Zdraví, krása šusťák
0 bodů
4 odpovědí 264 zobrazení
5.9.2015 v kategorii Finance podnikání leoš macek
0 bodů
3 odpovědí 251 zobrazení
23.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
...