0 bodů
264 zobrazení
v kategorii Finance podnikání
co používáte k zapisování poznámek ? Mám na vyřizování tisíce věcí a nevím kam to psát.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Pokud nepoužívám PC, mám diář, kde si ty hlavní data zapisuji a mám jej neustále u sebe.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 251 zobrazení
23.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 373 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
1 reakce 432 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 433 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
1 reakce 511 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 504 zobrazení
14.10.2015 v kategorii Finance podnikání Lech Jirka
...