0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Auto moto

Musím při nabíjení baterku v autě odpojit? Nebo můžu nechat jak je a připojit kabely na ní?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Můžeš ji nechat připojenou.
Jen - pokud nemáš ´bezúdržbovou´, bude se ti hůř čistit případně vyprskaná kyselina.



+2 bodů
milan.cukrar Registrovaný (176 bodů)

Nevidím jediný důvod k odpojování baterky.



Související témata

0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 381 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 427 zobrazení
0 bodů
1 reakce 372 zobrazení
0 bodů
1 reakce 627 zobrazení
0 bodů
1 reakce 366 zobrazení
0 bodů
1 reakce 455 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 209 zobrazení
18.7.2015 v kategorii Auto moto malinka
...