Přemýšlím, jestli má dnes ještě smysl mít aktivní hlasovou schránku na mobilu. Používáte ji vůbec ještě někdo, nebo už to dnes nikdo nevyužívá?
je to prvá vec, ktorú pri novej sim (čo našťastie nie je tak často) okamžite ruším.
(smoking)
Nepoužívám je to zbytečná věc a žere kredit :(
Ne, nepoužívám. Hlasová schránka zpravidla každého volajícího jen nas**e.
Sám se s ´plechovou hubou´ odmítám bavit - tak netuším, proč bych to měl chtít po někom jiném... :o Přijde mi SMS o zmeškaném hovoru - takže ´časem´ zavolám. A nebo se dotyčná/ý ozve znovu.
Ne. Všichni vědí, že když se mi nedovolají, mají napsat sms nebo zavolat po chvíli.
CZPoradna.cz