Začínám se zajímat o vegetariánství a nejsem si jistá, kam přesně spadají ryby. Bere se to ještě jako vegetariánská strava, nebo už ne? Děkuju za vysvětlení.
Ne - i ryba je maso... :o Resp. pokud člověk jí ryby, není vegetariánem.
Vegetariáni nejí ani maso, ani drůbež, ani mořské živočichy...
CZPoradna.cz