0 bodů
435 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Začínám se zajímat o vegetariánství a nejsem si jistá, kam přesně spadají ryby. Bere se to ještě jako vegetariánská strava, nebo už ne? Děkuju za vysvětlení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ne - i ryba je maso...
:o
Resp. pokud člověk jí ryby, není vegetariánem.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Vegetariáni nejí ani maso, ani drůbež, ani mořské živočichy...



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 757 zobrazení
12.8.2014 v kategorii Móda, oblečení Madlena
0 bodů
2 odpovědí 399 zobrazení
0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 686 zobrazení
0 bodů
1 reakce 934 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo Blecha Pavel
0 bodů
3 odpovědí 307 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 713 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 342 zobrazení
15.8.2016 v kategorii Zvířata Aneta Malá
0 bodů
3 odpovědí 226 zobrazení
29.8.2015 v kategorii Auto moto Hanka M.
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
25.7.2014 v kategorii Zvířata Havlík
...