Často slyším mluvit o semestru hlavně v souvislosti s vysokou školou, ale úplně přesně nevím, co to znamená a jak dlouho trvá. Mohli byste mi to prosím jednoduše vysvětlit?
Každý školní rok je na vysoké škole rozdělen do dvou semestrů. Zimní a letní.
CZPoradna.cz