0 bodů
244 zobrazení
v kategorii Škola, příklady

Často slyším mluvit o semestru hlavně v souvislosti s vysokou školou, ale úplně přesně nevím, co to znamená a jak dlouho trvá. Mohli byste mi to prosím jednoduše vysvětlit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Každý školní rok je na vysoké škole rozdělen do dvou semestrů. Zimní a letní.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 707 zobrazení
0 bodů
1 reakce 196 zobrazení
0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
28.6.2015 v kategorii Škola, příklady Jiří Švejda
0 bodů
9 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
1 reakce 400 zobrazení
0 bodů
1 reakce 376 zobrazení
0 bodů
1 reakce 386 zobrazení
...