0 bodů
420 zobrazení
v kategorii Ostatní

Našel jsem kousek od baráku stříkačku s jehlou. Mám ji sebrat a hodit do popelnice, nebo jít na policajty? Aby neřekli že je otravuju s takovou blbostí. Nedaj mi pokutu? Mám jim to nahlásit? Mám to na policii 500 metrů.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Opatrně ji seber (lépe s rukou v rukavici nebo aspoň igeliťáku) a vyhoď, policajty taková prkotina zajímat nebude.



+2 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Policie nepřijede. U nás to sbírá městská policie, tu zavolat můžeš. Tam jde především o nákazu HIV a hepatitidy C. To se přenese pouze pokud by se to dostalo do tvé krve.

Správně by se to nemělo házet ani do popelnice v nemocnici se to musí likvidovat jako kontaminovaný odpad. Ale určitě je lepší jehla v popelnici, než na ulici.

0 bodů

Dobře, opatrně ji hodím do popelnice.



Související témata

0 bodů
1 reakce 432 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 447 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
31.3.2014 v kategorii Vaření, jídlo Jana Novotná
0 bodů
3 odpovědí 903 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 633 zobrazení
0 bodů
1 reakce 377 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 833 zobrazení
...