Po smažení mi zbyde v pánvi přepálený olej a nevím, jak ho správně zlikvidovat. Kam ho mám lít, dá se vylít do dřezu, nebo to není dobré?
Podívejte se na odpovědi, už se to zde probíralo. Do dřezu určitě neee.
http://www.czporadna.cz/?qa=14040/olej-po-smazeni
Do kelímku od jogurtu, zadělat vršek a pak do popelnice...
CZPoradna.cz