0 bodů
332 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Po smažení mi zbyde v pánvi přepálený olej a nevím, jak ho správně zlikvidovat. Kam ho mám lít, dá se vylít do dřezu, nebo to není dobré?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Podívejte se na odpovědi, už se to zde probíralo. Do dřezu určitě neee.

http://www.czporadna.cz/?qa=14040/olej-po-smazeni



0 bodů
ladakovar Host (7 bodů)

Do kelímku od jogurtu, zadělat vršek a pak do popelnice...



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 294 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 326 zobrazení
28.1.2016 v kategorii Ostatní bohůš
0 bodů
1 reakce 523 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.1k zobrazení
8.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 577 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 408 zobrazení
6.9.2015 v kategorii Ostatní Vašo
0 bodů
1 reakce 799 zobrazení
...