0 bodů
661 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Co děláte když Vám naklíčí ve špíži brambory? Dají se ještě spotřebovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nestává se mi to...
Ale - po odstranění klíčků (v případě velkých i jejich okolí) se spotřebovat dají - otázkou je, nakolik budou takové scvrklé brambory chutné...



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Utrhám klíčky a dám vařit ve šlupce, jinak by byl velký odpad a jsou dobrý...(nod)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 356 zobrazení
4.1.2016 v kategorii Vaření, jídlo majka29
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
7.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Tomas
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
18.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo KAREL
0 bodů
3 odpovědí 708 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 876 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 291 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 701 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 638 zobrazení
...