0 bodů
707 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Lze je používat jako klasické žluté?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ano...
Podle odrůdy - resp. varného typu, barva slupky je nedůležitá.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Asi už pořizujete brambory na zimu. My měli vloni půl na půl, žluté i červené a ty jsme jedli dříve. Mají silnější šlupku, ale jsou chutné.....

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Červené, žluté, hnědé či modré jde použít jako stejně. Důležitý je jen typ brambory. Barva slupky nijak samotnou bramboru neovlivňuje. Pouze brambory které jsou zelené nejsou vhodné ke konzumaci.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 356 zobrazení
4.1.2016 v kategorii Vaření, jídlo majka29
0 bodů
4 odpovědí 875 zobrazení
+2 bodů
5 odpovědí 752 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 340 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
7.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Tomas
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
18.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo KAREL
0 bodů
2 odpovědí 661 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 291 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 701 zobrazení
...