0 bodů
343 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Ahojte, chtěla bych se zeptat jak se zbavit svalů na stehnách. Nechci se zbavit všech,ale už se nemůžu dívat na své stehna...Je mi sice 15 let(vyvíjím se) ale zavinila jsem si to tím že jsem hrála fotbal. Děkuji za každou odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pěstuj rychlou chůzi nebo vytrvalostní běh, jezdi na kole (švihově, na lehké převody) a plavej.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Klárko, copak svaly, to je ještě dobrý, hlavně jestli z fotbalu nemáš nohy do "O", s tím už se pak nic dělat nedá.....(poolparty)

Buhužel mám :/

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Kláro, tak choď v kalhotách, ať máš nohy schované, nebo nos dlouhé sukně, nic jiného s tím asi nenaděláš.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 246 zobrazení
0 bodů
1 reakce 194 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 423 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 17 hodinami v kategorii Zdraví, krása d.novak Registrovaný (26 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 785 zobrazení
0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
0 bodů
1 reakce 593 zobrazení
17.5.2018 v kategorii Zdraví, krása anonym
...