0 bodů
350 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Mám zvýšenou teplotu a necítím se dobře. Jaké léky bych si měl dojít koupit do lékárny, aby mi teplotu srazily?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

7 reakce

+3 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Teplota je jen příznak, projev choroby...
Pokud nevíš, co ti je - nekupuj nic a šupajdi k doktorovi.
(headbang)



+3 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Do 38´C se teplota nemá srážet. Nastartuje se imunita, která pracuje nejlépe kolem 38´C. A imunita si zlikviduje viry sama. Nejlépe se zakrýt a vypotit. Je potřeba mít nachystané čisté pyžamo a svléci propocené. Zábaly, až bude teplota přes 38. (nod) Když už mocímermo chcete lék, v lékárně poradí nejlépe. Uvidí v jakém jste stavu a jak jste stará.

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Udělat si zábal

+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Komu léky, sobě, dítěti, starému člověku? Na jakou teplotu? Proč nejdeš k lékaři? To je málo informací.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 397 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 265 zobrazení
7.10.2014 v kategorii Vaření, jídlo arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 319 zobrazení
0 bodů
1 reakce 650 zobrazení
3.8.2014 v kategorii Zdraví, krása Magdaléna
0 bodů
3 odpovědí 607 zobrazení
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 332 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Diskuze Tereza Host (1 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 369 zobrazení
...