0 bodů
639 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Mám starou televizi, je to ještě taková ta krabice velká. Myslíte že ji opraváři opravují? Nebo že už dělají jen ty ploché?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Osobně bych jí už opravovat nedala. Opravy nebývají levné. Koupením nové televize ušetříte spotřebu elektrické energie.



0 bodů

opravují
http://www.opravy-televizoru-praha.cz/index.php/opravy-televizor
sotva se to ale vyplatí, pokud to není jen nějaká malá blbůstka

0 bodů

Máte pravdu asi koupím novou.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 614 zobrazení
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 851 zobrazení
25.3.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Mára
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 348 zobrazení
0 bodů
1 reakce 635 zobrazení
16.6.2016 v kategorii Ostatní Anneliese
...