0 bodů
417 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Mám normální starou televizi a set top box. Co když budu chtít někdy nahrávat nějaké pořady co dávají. Jak se to dělá? Co k tomu potřebuju?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

set-top box ktery nahravani podporuje ...napis nam jaky stroj mas .....prosim My ti rekneme zda to jde ci ne ....

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

ikdyz nevim proc nahravat porady z tv kdyz jsou vsechny na netu a pocitac snad mas ne ? ...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

a) umí STB nahrávat? - pokud ano, nahrávej na STB
b) neumí - takže potřebuješ nějaký rekordér, ten připojíš na STB a nahráváš
Typ "staré TV" je každopádně nedůležitý.

0 bodů

Mě právě set top box nenahrává to už mám zjištěné. No s tím PC je to pravda, ale taky všechno se tam nenajde.

0 bodů

Koupit set top box, dnes to již není tak drahá záležitost, tak kolem 700 Kč i levnější. Já mám taky set top box, konkrétně značku Bensat, kupoval jsem tady http://shop.emos.cz/kategorie/drobne-elektro/set-top-boxy/ ale jsou k sehnání v každém elektru. Pak je to jednoduchý, anténu zapojíš do set top boxu a funguje to. Pozor ale na to, jestli set top box má nahrávání. Pořád jsou ještě modely, které to nepodporují, ikdyž si myslím, že by to měla být dneska samozřejmost.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 761 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 539 zobrazení
0 bodů
1 reakce 645 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 386 zobrazení
0 bodů
1 reakce 475 zobrazení
0 bodů
1 reakce 348 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
...