0 bodů
250 zobrazení
v kategorii Auto moto

Je to v pořádku? Jde o BMW

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Dominik Host (5 bodů)

Jo, je to v pořádku po vyndání klíčku se musí ještě schladit motor aby nebyl moc rozpálení a nepřehřál se, trvá to cca 1-3 minuty :-)





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 870 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
29.5.2014 v kategorii Auto moto frantaXX Registrovaný (298 bodů)
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Rostliny, zahrada karel555
0 bodů
4 odpovědí 704 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 497 zobrazení
0 bodů
1 reakce 372 zobrazení
...