0 bodů
393 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Byl jsem u nás u řezníka a prý telecí maso nevedou. Kupujete ho někdo? Kde? To musím jet na jatka?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Kupuju maso normálně v masně...
Možná, kdybys uvedl, ze kterého města/místa jsi, někdo by ti napsal i konkrétního řezníka.
;-)
Takto dodám, že na telecí (a i jiná ´obvyklá´ masa) chodím na Vinohrady.



0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Jééé, telecí jsem už neviděla, snad roky!

0 bodů

Já naposled telecí kupoval v roce 1979 na křtiny dcery(nebylo zrovna vepřové).



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 14.9k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 870 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 692 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Evžena
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 525 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 4.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 641 zobrazení
...