0 bodů
422 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo arygnoc Registrovaný (913 bodů)

Vždycky mě fascinovalo, jak se vyrábějí lentilky. Jak se vlastně čokoláda dostane dovnitř pod tu barevnou cukrovou skořápku?

image

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů

To nevím, ale vím, jak se dostanou ven! LENTILKY

arygnoc Registrovaný (913 bodů)
+1

to teda nesmiem drahej ukázať ani náhodou!!!

to budem iba počúvať a lentilky sú kde? (giggle)

(smoking)

image
+1

Tak ji řekni že jsou: kdepak asi budou, ty lentilky

Briketka Registrovaný (498 bodů)

barbakane

to je krásný vídeo (giggle)



+2 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

A rum do pralinek? (happy) Je to jednoduché. Tohle dělají čokoládoví skřítkové a před lidmi to tají. Mají na to patent. Zbytečně pátráš!

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Lentilka není kobliha, takže otázka měla být jak se dostane poleva na čokoládu.
Co bylo dřív, poleva lentilky nebo čokoláda ?
Barbakane, takovej velkej kluk a nevíš ? Samozřejě je to tak, jak píše Inka.

arygnoc Registrovaný (913 bodů)

vy to obraciate - ja sa nepýtam, ako sa dostala poleva na lentilky, ale ako sa dostala čokoláda do lentiliek.(rofl)

(smoking)

image
opicak Registrovaný (769 bodů)

Pokud je otázka položena takto, pak nemá odpověď, protože čokoláda se tam nedostala.
Logicky, když se má něco(A) do něčeho (B) dostat, musí nejprve existovat to B.



Související témata

0 bodů
1 reakce 434 zobrazení
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
23.10.2014 v kategorii Dům a byt arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 233 zobrazení
0 bodů
1 reakce 410 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 450 zobrazení
2.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
9.7.2017 v kategorii Mobily Evička
0 bodů
1 reakce 441 zobrazení
+1 bodů
6 odpovědí 873 zobrazení
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
...