0 bodů
305 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Dneska si chci objednat něco dobrého k jídlu, ale nemůžu se rozhodnout mezi sushi a pizzou. Obojí mám rád, tak bych ocenil váš názor, co byste zvolili vy. Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+2 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

ani jedno >>> klobásu...



+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Pizzu, to můžu. Sushi mi nechutná, pro mě vyhozený peníze.

0 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

pizzu nejím, kvůli těstu má lepek..

dala bych si tedy raději to sushi (smirk)

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Pizzu! Se spoustou sýra!



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 707 zobrazení
0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 680 zobrazení
0 bodů
1 reakce 461 zobrazení
0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 388 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 520 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 695 zobrazení
...