Dneska si chci objednat něco dobrého k jídlu, ale nemůžu se rozhodnout mezi sushi a pizzou. Obojí mám rád, tak bych ocenil váš názor, co byste zvolili vy. Děkuji.
ani jedno >>> klobásu...
Pizzu, to můžu. Sushi mi nechutná, pro mě vyhozený peníze.
pizzu nejím, kvůli těstu má lepek..
dala bych si tedy raději to sushi (smirk)
Pizzu! Se spoustou sýra!
CZPoradna.cz