Mám starší Sony Ericsson S500i a zapomněl jsem na něj bezpečnostní kód. Telefon je teď zablokovaný a nevím, jak se k němu dostat zpátky. Poradíte mi prosím, jak ho odblokovat?
(facepalm) Naco odblokovat ?..na jineho operatora ...nebo jsis zamknula mobil a zapomela jsi heslo atd ..povidej ...
CZPoradna.cz