0 bodů
271 zobrazení
v kategorii Mobily romana Host (1 bodů)

Mám starší Sony Ericsson S500i a zapomněl jsem na něj bezpečnostní kód. Telefon je teď zablokovaný a nevím, jak se k němu dostat zpátky. Poradíte mi prosím, jak ho odblokovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

(facepalm) Naco odblokovat ?..na jineho operatora ...nebo jsis zamknula mobil a zapomela jsi heslo atd ..povidej ...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
0 bodů
1 reakce 363 zobrazení
16.11.2017 v kategorii Mobily Karel
0 bodů
1 reakce 358 zobrazení
2.3.2017 v kategorii Mobily Pavlina
0 bodů
1 reakce 873 zobrazení
30.8.2019 v kategorii Počítače, internet Tomáš Sodoma
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
1 reakce 192 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 235 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
...