0 bodů
415 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Potřebuji to do školy do slohu a trochu se mi ty dva pojmy pletou. Mohli byste mi jednoduše vysvětlit rozdíl mezi monologem a dialogem?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
lili Registrovaný (107 bodů)

Monolog vedeš sám se sebou.Dialog vedeš s někým:)





Související témata

0 bodů
115 odpovědí 10.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 185 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
9.10.2015 v kategorii Ostatní macek
...