0 bodů
569 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Mám koupené bramborové těsto (na knedlíky) v krabičce, prášek. Půjdou z něho udělat krokety? To by mělo jít ne? Udělám místo knedlíků kulaté krokety a osmažím. Půjde to?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jít by to rozhodně mělo - dělám v podstatě stejné těsto na knedlíky (přílohové i plněné, noky, halušky, šulánky) i krokety, ale kupované těsto vyzkoušené nemám, nevařím z polotovarů.
;-)





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 980 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 826 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 948 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 771 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 10.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 375 zobrazení
8.5.2014 v kategorii Diskuze
0 bodů
2 odpovědí 331 zobrazení
0 bodů
1 reakce 760 zobrazení
...