0 bodů
245 zobrazení
v kategorii Mobily

mám nový mobyl nokie lumie 530 dual sim a při nákupu aplikací ve store mi hlásí problém s účtem microsoft co mám dělat???

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Hláška o problému s účtem Microsoft ve Storu u Lumia 530 obvykle znamená, že účet není správně ověřený nebo nemá vyplněné platební/regionální údaje. Zkus se ve Storu i v nastavení telefonu odhlásit z účtu Microsoft a znovu přihlásit, ověř, že máš správně nastavenou zemi/region a stejnou jako u účtu. Dále zkontroluj datum a čas v telefonu (nastav automaticky) a připoj se na Wi-Fi, protože přes pomalá data se ověření často nepovede. Pokud to nepomůže, přihlas se na účet z počítače na webu Microsoftu, doplň chybějící údaje a potvrď případné bezpečnostní upozornění.




Související témata

0 bodů
1 reakce 291 zobrazení
0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
0 bodů
1 reakce 328 zobrazení
...