Trávím poslední dobou opravdu hodně času u knížek a večer mívám oči unavené a pálí mě. Zajímalo by mě, jestli si dlouhým čtením, hlavně při horším světle, můžu zrak nějak trvale poškodit. Děkuji za názor.
Pevně doufám že ne, protože čtením trávím většinu času. Zatím mi dioptrie nijak radikálně nepřibývají... :)
CZPoradna.cz