0 bodů
223 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)

Trávím poslední dobou opravdu hodně času u knížek a večer mívám oči unavené a pálí mě. Zajímalo by mě, jestli si dlouhým čtením, hlavně při horším světle, můžu zrak nějak trvale poškodit. Děkuji za názor.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Pevně doufám že ne, protože čtením trávím většinu času. Zatím mi dioptrie nijak radikálně nepřibývají... :)





Související témata

0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 819 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 536 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 443 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 302 zobrazení
0 bodů
1 reakce 333 zobrazení
14.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
11.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 544 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 749 zobrazení
...