0 bodů
545 zobrazení
v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)

Mám starší iPhone a uvažuji, jestli bych na něj nemohl nainstalovat Android, abych měl jiné prostředí. Je to vůbec technicky možné, nebo se to nedá? Díky za vysvětlení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Ano je to operacni system jako kazdy druhy ... ovnsem jedinou podminkou je ze PC-tablet-notebook ..musi splnovat pozadavky na hardware ...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢

jenže ovladače většiny Apple zařízení nejsou veřejně dostupné, takže se tvoří zpětným inženýringem, což nezaručuje úplnost ani bezporuchovost jejich funkcí

ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

hm ....podobne jako linux ...tedy android

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 279 zobrazení
0 bodů
1 reakce 126 zobrazení
0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
0 bodů
1 reakce 183 zobrazení
22.1.2016 v kategorii Mobily Martin Janeček
0 bodů
1 reakce 205 zobrazení
0 bodů
1 reakce 133 zobrazení
15.12.2015 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
9.2.2019 v kategorii Mobily Jan Polak
...