Mám starší iPhone a uvažuji, jestli bych na něj nemohl nainstalovat Android, abych měl jiné prostředí. Je to vůbec technicky možné, nebo se to nedá? Díky za vysvětlení.
Ano je to operacni system jako kazdy druhy ... ovnsem jedinou podminkou je ze PC-tablet-notebook ..musi splnovat pozadavky na hardware ...
jenže ovladače většiny Apple zařízení nejsou veřejně dostupné, takže se tvoří zpětným inženýringem, což nezaručuje úplnost ani bezporuchovost jejich funkcí
hm ....podobne jako linux ...tedy android
CZPoradna.cz