0 bodů
148 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)

Dcerka má od večera teplotu kolem 38,5 °C a nechce mi klesnout. Poradíte mi, co všechno zabírá kromě léků, ať jí trochu ulevím přes noc? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Mnoho obranných mechanizmů organismu je "startováno" zvýšením teploty. Takže jednoduše řečeno, zvýšenou teplotu (jako reakci organismu na nějakou nenormální situaci) urychlíme tím, že organismu pomůžeme a tělo ještě přihřejeme pod peřinou, horkým čajem, atd. Tím se urychlí obranné mechanizmy a navíc je třeba omezit tělesnou námahu.





Související témata

0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 16 hodinami v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
0 bodů
1 reakce 540 zobrazení
23.2.2017 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
22.2.2017 v kategorii Zdraví, krása Gabriel Kaizr
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
1 reakce 263 zobrazení
...