Vím, že diamant je nejtvrdší materiál, a tak mi vrtá hlavou, jak se vůbec dá opracovat. Čím se tedy obrábí, když ho prakticky nic jiného nepřekoná? Díky za odpověď.
Diamant je nejtvrdší materiál na zemi, má různou tvrdost v různých směrech - anisotropie, z toho důvodu muže být řezán pouze jiným diamantem.
CZPoradna.cz