0 bodů
227 zobrazení
v kategorii Tato poradna
Dobrý den,
Chtěl bych si vyrobit stůl a skříň z masivu. Na pile mám možnost koupit dřevo buď vyschlé hoblované pro truhlářské účely a nebo dřevo stavařské které není vyschlé a hoblované ale je podstatně levnější. Mám doma hoblovačku takže bych si dřevo opracoval sám. Jde mi o to zda dřevo pro stavební účely není postatně horší kvality nebo jak dlouho trvá než dřevo vyschne? Jednalo by se o borovici jelikož je levná tak kdybych to nazačátek zmrvil tolik by mě to nemrzelo :)
Mockrát díky za odpovědi :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Urcite bych zvolit tu prvni variantu ...duvod ..

 

  1. Je to tvrde drevo ...
  2. Je vyschle ...
  3. Ma urcite peknejsi kresbu ...

Proste na nekterych vecech by se nemelo setrit ..jenze je tady jedno ...vyrobit stul a skrin neni nic jednoducheho ..takze pokud jste to nikdy predtim nedelal ..berte borovici :D duvod jste jiz uvedl ...a pokud se zadari.. vzdy muste vyrobit jeste jeden ...:D z borovice hodit nekam na zahradu a skrini nekoho  znameho obdatovat  treba si ji da na chatu nebo proste budete mit dve .:D  

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
9 odpovědí 982 zobrazení
18.7.2014 v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 354 zobrazení
0 bodů
1 reakce 193 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Elektrospotřebiče Tomáš Hýbl
0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
29.9.2020 v kategorii Mobily Petr
0 bodů
1 reakce 250 zobrazení
7.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
2 odpovědí 590 zobrazení
1.2.2019 v kategorii Auto moto Jakub
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
0 bodů
1 reakce 277 zobrazení
0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
29.12.2016 v kategorii Mobily Lukáš Králík
0 bodů
1 reakce 212 zobrazení
23.9.2016 v kategorii Sport, volný čas LueStar
...