0 bodů
355 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Po základce bych se ráda vydala směrem k práci stylistky, ale vůbec nevím, jaká střední škola k tomu vede. Rozhodně ale nechci dělat kosmetičku – co byste mi doporučili studovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

těch je spousta, třeba

Střední škola uměleckořemeslná a oděvní Liberec

Střední škola oděvního a grafického designu, Lysá nad Labem

viz tady

http://www.infoabsolvent.cz/Obory/KartaOboru/8241M07/Modelarstvi-a-navrharstvi-odevu

 

pardon, to je blbost

stylistka je něco jiného




Související témata

0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
20.2.2015 v kategorii Škola, příklady Kiikinka
0 bodů
1 reakce 274 zobrazení
0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Škola, příklady Petra
0 bodů
3 odpovědí 287 zobrazení
5.9.2014 v kategorii Škola, příklady Dominik Host (5 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 237 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
13.6.2014 v kategorii Ostatní Klokan
0 bodů
1 reakce 597 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
...