0 bodů
286 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Dobrý den , mohli by jste mi prosím pomoci ??? :):):) Rozhoduji se mezi těmito obory - právo,grafik v reklmně,archeologie - práce v muzeu , Cestovní ruch ??? Kdyžtak prosím pište v čem je poté nejlepší uplatnění a jaký na to máte názor - tudíž jaký obor si myslíte ,že bych si měla vybrat. (na vysvědčení jsem měla 2ku z matematiky a z češtiny , moje oblíbené předměty jsou cizí jazyky , dějepis , zeměpis ujde , no a teď  mě docela začala bavit matematika a čeština :D :D :D) Děkuji všem mockrát:):):) .

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

já bych to viděl na právo,právníci finanční nouzí netrpí smiley





Související témata

0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Škola, příklady Petra
0 bodů
3 odpovědí 287 zobrazení
5.9.2014 v kategorii Škola, příklady Dominik Host (5 bodů)
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
13.6.2014 v kategorii Ostatní Klokan
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Škola, příklady little_lili
...