0 bodů
256 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Zdravím, chtěla bych přestoupit z obchodní akademie na obor Kosmetička. Jsem ale už ve II. ročníku , slyšela jsem, že to je možné při složení zkoušek. Nevím ale jak to přesně fungujr.Mate někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji za jakoukoli radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano, je to možné po vzájemné dohodě s novou i starou školou. Přesné podmínky mohou být u každé školy odlišné. Přesné informace se dozvíš na vedení nové školy.





Související témata

0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
20.2.2015 v kategorii Škola, příklady Kiikinka
0 bodů
3 odpovědí 286 zobrazení
5.9.2014 v kategorii Škola, příklady Dominik Host (5 bodů)
0 bodů
1 reakce 295 zobrazení
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
1 reakce 356 zobrazení
0 bodů
1 reakce 321 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Škola, příklady little_lili
0 bodů
1 reakce 248 zobrazení
...