0 bodů
827 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda je možné když dlouho nepoužívám kartu sim je jen zavřená v krabičce do telefonu jsem jí nedával je možné že bi jí operátor zablokoval aby nešla používat??

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
Ano je a dela se to docela bezne ...
☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
14.8.2014 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
4 odpovědí 540 zobrazení
0 bodů
1 reakce 156 zobrazení
13.10.2016 v kategorii Mobily tamara
0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 693 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
1 reakce 177 zobrazení
...