0 bodů
194 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den, chci se zeptat, studuji na vyšší odborné škole, ale chtěla bych po tomto roce přestoupit na vysokou školu. Na této škole mě teď přijali na nultý ročník. Mohu studovat současně vyšší odbornou školu i nultý ročník? Nultý ročník je pouze o víkendech. Jde mi o to, jestli mohu studovat dvě školy najednou. Děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Po dohodě s vedením školy , ano .




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 749 zobrazení
0 bodů
1 reakce 153 zobrazení
0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
0 bodů
1 reakce 571 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 706 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 386 zobrazení
0 bodů
1 reakce 162 zobrazení
25.1.2016 v kategorii Škola, příklady Jarka
0 bodů
1 reakce 431 zobrazení
16.10.2020 v kategorii Právo a zákony Marcela Hanykýřová
...